EGEMENLİK MİLLETİNDİR!


EGEMENLİK
KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR
MENGÜ SİTE :
BİZİM KÜREMİZ

Alternatif küreselleşme hareketleri içinde, yüksek başarı şansının, sadece en örgütlü olanlarda ve sarsılmaz bir amaç birliği doğrultusunda hareket edenlerde olduğunu gördüm.

Çevrecileri, yoksulları işsizleri, işçileri ve bütün barışçıları ellerim patlayıncaya kadar alkışlıyorum. Ancak ben bütün enerjimi, bilincimi, zamanımı ve çalışmamı artık bir başka alternatif küreselleşme hareketinde odakladım:

ANADOLU-
İDİL-URAL-
ALTAY KÜRESELLEŞMESİ

ANADOLU-İDİL-URAL-ALTAY KÜRESİ

Büyük Kafile'ye katılmak için, kim var diye düşünme!   "

"Ben varım" deyip "HAREKET"E GEÇ! ve SİVİL İNİSİYATİFİN
bir parçası ol;

Çünkü;
EĞER İSTERSEN KENDİ KÜRENDE ve KENDİ DÜNYA DÜZENİNDE 
YAŞAYABİLİRSİN!

 

     www.globalidilaltay.com

Not: Resim ve haritalar, facebook sosyal paylaşım ortamından buraya aktarılmıştır.

Üyelik Girişi

DOĞU TÜRKİSTAN'DA ZORLA KÜRTAJ...

www.globalidilaltay.com

DOĞU TÜRKİSTAN'DA ZORLA KÜRTAJ YAPILAN

 TÜRK CENİNLER,

 ÇİN SOFRALARININ PAHALI YEMEĞİ OLDU!

Doğu Türkistanlılar'dan Türk Milleti'ne, bütün dünyadaki Türk  Alemine ve tüm insanlığa mesaj var !!

Çinliler, ‘doğum planlaması’ adı altindaki devlet teröriyle, özellikle 2005 senesine kadar, Doğu Türkistan'da Uygur, Kazak, Kırgız,Özbek, Tatar Türklerinin dokuz milyon sebi bebeğini öldürerek, onun bir kısmını çöpe attı, bir çok kısmını Çin komunist parti yetkilileri, Çin ordusu yetkilileri ve onların aileleri kaliteli gıda ve beslenme mezesi olarak yediler. Böylece soykırım ve terör, Doğu Türkistan topraklarında devam etti.
 
 
Komünist Çin hakimiyeti, bebek öldürmede dünya şampiyonu olmuştur. Her gün sayısız bebekleri acımasızca ve vahşice öldürmekte oldukları artık tüm dünyada bilinmektedir. Şehir, dağ ve bütün kırsal kesimlere kadar, her yerde hamile kadınların izlerini sürerek, onları yakalayıp karnındaki bebeklerini öldürerek anne ve babaları kahrederken, diğer taraftan da çok ağır para cezalarına çarptırarak onları sefalet girdabında boğmaktadırlar.
 

Öldürdükleri bebekleri ise, hastane çöplüklerine ve moloz yığınları içine atmalarının dışında, daha korkuncu ve inanılmaz olanı, Çin lokantalarında lüks Çin yemeği yaparak yemektedirler. Bütün bunlara rağmen Çin hükümeti, İnsan hakları ile ilgili iyileştirmeler ve reformlar yapıyoruz, Partimizin demokratik yapılanmasını güçlendiriyoruz, halkımızın maddi ve manevi yönden seviyesini yükseltiyoruz“ diyerek dünya medyasına yalan ve sahte propagandalar yapmaktadır.

 

Sosyal medya ortamından alınmıştır: 

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=127824810697621&set=a.114984928648276.29931.100004103093383&type=1&theater 

 

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

 23 nisan 1920

**SİTEMİZİN ANDROİD UYGULAMASI
Takvim
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret166645