EGEMENLİK MİLLETİNDİR!


EGEMENLİK
KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR
MENGÜ SİTE :
BİZİM KÜREMİZ

Alternatif küreselleşme hareketleri içinde, yüksek başarı şansının, sadece en örgütlü olanlarda ve sarsılmaz bir amaç birliği doğrultusunda hareket edenlerde olduğunu gördüm.

Çevrecileri, yoksulları işsizleri, işçileri ve bütün barışçıları ellerim patlayıncaya kadar alkışlıyorum. Ancak ben bütün enerjimi, bilincimi, zamanımı ve çalışmamı artık bir başka alternatif küreselleşme hareketinde odakladım:

ANADOLU-
İDİL-URAL-
ALTAY KÜRESELLEŞMESİ

ANADOLU-İDİL-URAL-ALTAY KÜRESİ

Büyük Kafile'ye katılmak için, kim var diye düşünme!   "

"Ben varım" deyip "HAREKET"E GEÇ! ve SİVİL İNİSİYATİFİN
bir parçası ol;

Çünkü;
EĞER İSTERSEN KENDİ KÜRENDE ve KENDİ DÜNYA DÜZENİNDE 
YAŞAYABİLİRSİN!

 

     www.globalidilaltay.com

Not: Resim ve haritalar, facebook sosyal paylaşım ortamından buraya aktarılmıştır.

Üyelik Girişi

KİM TERÖRİST? ÇİNLİLER KATLİAM YAPIYOR!

 
 
KİM TERÖRİST?
 
ÇİN'İN DEVLET TERÖRÜ YETMİYOR GİBİ,
 
BİR DE SİVİL TERÖRİST ve KATİL ÇİNLİLER,
 
 TÜRK KATLİAMI YAPIYORLAR! 
 
 
Gerçekte Kim Terörist?

 
Hangisi terörist? Kim terörist? İşgalci Çin zalimleri mi? Uygur biçareleri mi? Dünyanın bunu bilme hakkı var elbette.


 
Çin yetkililerinden olan Wubang guo, 22 Eylül 2011’de, bir ayağını Kazakistan bir ayağını Özbekistan’a basarak, hiç utanmadan “Teröre karşı dünya işbirliği kurma”yı söyledi.

 
Kim istemez ki, teröre karşı dünyaca işbirliği yapmayı?!
Önemli olan; terörist kim?

 
Çin zalimlerinin terörist dediği, kendi öz topraklarında ezilerek Çin soykırımında can çekişmekte olan Uygurlardır, Doğu Türkistanlı Türklerdir.

 
Donanmış Çin ordusuna karşı, tek parmağı ile karşı koyarak “Çin zalimleri kendi ülkene git! Doğu Türkistan bağımsızdır, bağımsız kalacak” deyip idam edilen 17 yaşındaki Uygur kızıdır.

 
Çin tanklarına karşı yürüyen; bütün silahı sadece bastonundan ibaret olan Uygur annedir.
 
 
Ama gerçek şu ki: Bu dünyanın bir numaralı, kan içer, sinsi, hilekâr katil teröristleri Çin zalimleridir. Bunların hepsinin tek özelliği; kimi öldürseler, ölene “terörist” damgası vurmalarıdır.
 
 
Hokus pokus numaralar ile kendilerince, kendilerini sütten çıkmış ak kaşık gösterirler tüm dünyaya.
Yutturamazlar; çünkü Yaratan, başkasına da beyin vermiştir.
Aslında Çin zalimleri terörist ararsa, aynaya bakmaları kâfidir.

 
Bırakın Çin’in, Tibet, Moğol, Uygurdaki terörünü ve soykırımını, 1989’da Tianmin meydanında kendi Çinli öğrencilerine ne yapmadı ki?!

 

Çinli üniversite öğrencilerinden 4 bin genç, sadece demokrasi isteyip, Tianmin’de oturma eylemi yaptı… taş atmadı, ateş yakmadı.
4 bin öğrenciyi, Çin zalimleri tanklar ile ezerek insan kıyması yaptı. Kazma kürekler ile kamyona yükledi. Kendi milleti olan üniversite öğrencilerine bunu yapan teröristler, başkalarına ne yapmaz ki?!

 
1958 senesinde, Çin Başbakanı Cuzungli, Abdullah Zakırup’a; “Biz Çin’deki birçok azınlık milletin, beşiktekine-kundaktakine kadar erkekleri öldürüp yok ederek, kadınlarını bıraktık, siz de bağımsızlık isterseniz sizi de öyle yapacağız” demiştir.
1986’da Ürümçi’de duvara: “Uygurların erkeklerinin hepsini öldürüp, kadınlarını seks kölesi yapacağız” diyen Çin sloganları yazılmıştır.

 

Dünyada birçok devlet, başka devleti-topluluğu basmış sömürmüş, zamanla, yeri geldiğinde sömürülen de bağımsız olmuş, “sen sağ-ben selamet”, o ya da bu şekilde “köylü köyüne, yolcu yoluna” gitmiştir, gitmektedir, haklı ya da çok haksız olarak…

 
Ama Çin ejderhasının pençesine düşenden hayatta kalan olmamıştır. Salar Türkleri, Ye zu, Miao zu, Tunggunlar, Mancurlar, Sarı Uygurlar?...

 
Hepsinin folklor elbiseleri kalmıştır azıcık, onu da bayram seyranlarda Hanzular giyerek, “bizde 51 millet var” diye dünyayı kandırırlar.

 
1875 senesi Rusya ve İngiltere’nin maddi ve manevi desteğini alan Çin teröristleri, 400 bin kişilik ordu hazırlayıp bütün Doğu Türkistan’da katliam yaptılar. Birçok şehir, eyalet, hayalet şehir oldu. Ölenlerin sayısı milyonlarcaydı… Tarih sayfaları, kimin terörist olduğunu göstermiyor mu?!

1964 senesinden bu yana, Çin zalimleri Uygur’un başına (Doğu Türkistan’a) 46 defa atom bombası attı, zehirlenme Çernobil’inkinden 10 misli fazladır. Ölen Uygur Türkü sayısı 2 milyonu geçti (Araştırmacı akademisyenlerin açıkladığı sayıdır bu, ilgililer lütfen araştırsınlar)

 
Çin, yaptığı demografi planında, tam 200 milyon Çinliyi Doğu Türkistan’a yerleştirmek istemektedir.

 
Çin’in eski sınırı Çin seddidir. Şu anda o, Çin’in tam ortasında kalmıştır. Çin durmadan komşu ülkelere mikrop gibi,  yayılıyor. Onların topraklarını ipekböceği yaprağı yemişçesine yiyor, yağmalıyor, her şeyine “benim” diyor.

 
Bütün dünyadaki idam edilenler sayısından, Çin’deki idam edilenlerin sayısı fazladır. Ama bu buzdağının görünen kısmı!

 
Milyonlarca genç Uygur kızını Çin bölgesine götürdüler; oğlanlarımıza ise kısırlaştırma iğneleri vuruyorlar.

 
Çin zalimlerinin terör saldırısına uğramayan neyimiz kaldı ki?! Namusumuz, gururumuz, milli örf-adet geleneklerimiz, ahlakımız, insani hak-hukuklarımız, medeni miraslarımız, şanımız, şerefimiz, arımız, adabımız, kurallarımız, dinimiz, imanımız, huyumuz, suyumuz, toprağımız, bayrağımız, mezarımız, ecdadımız, evladımız, istiklalimiz…

* * *
 
Bush, Irak’a girmeden önce Çin’e diyor ki: “Beni destekle! Yeşil ışık yak!” Çin diyor ki: “Bir şartla: Uygurları terörist ilan edersen, seni desteklerim…”

Eline demir parçası almayan, serçeyi bile öldürmeyen Uygurlar, BBC’de “terörist” ilan ediliyor.

Böylelikle Çin maymunları: “Dünya dediğin bu kadarmış, istediğim kadar avucumda oynatabilirim” kanaatine varıyor.

1949’da Doğu Türkistan, 40 bin kişilik muntazam ordusu ile her şeyi olan müstakil ve egemen bir devlet idi. Stalin ile Mao’dan ibaret iki terörist kızıl cellât, gizlice anlaşarak ülkemizi cehenneme ittiriverdiler. Tüm dünya sadece seyretti.

Ahmetcan Kasımi önderliğindeki devlet büyüklerimize, Rusya’nın KGB’si ve Çin istihbaratı devlet terör uyguladı. Uçak kazası süsü vererek katlettiler ve alem-cihanı aldattılar. Türkleri, 1956 senesine kadar Moskova ve Pekin zindanlarında, işkence ile “bağımsızlıktan” vazgeçirmeye çalıştılar.

Komünist teröristler bunun hesabını vermelidir! Komünizm yok olduğuna göre, Mao ile Stalin’in anlaşması sıfırlanmalıdır.
Uygur Türkleri'nin bağımsızlığını, bütün dünya halklarının ve Birleşmiş Milletler'in desteklemesini istiyoruz.

Devlet teröristi Çin, BM’nin konsey üyelik sandalyesinde değil, sanık sandalyesinde oturmalıdır!

Çin yetkilileri Saddam gibi dar ağacına asılmalıdır!
Dünyanın bir numaralı teröristinin BM’de ne işi var?

Ayrıca, Çin zalimleri istedikleri zaman dinlere saldırıyorlar; “bütün dinler sihir…” diye dinsizlik dersleri veriyorlar. Camileri ahır yapıyorlar. İstedikleri zaman da, camileri restore ettirerek (mesela 11 Eylül’de) Amerika’nın yanına gelip, timsah gözyaşı dökerek: “Biz ikimiz terör mağduruyuz. Müslüman teröristler sana da, bana da çok zarar veriyor” diyebiliyorlar. Dünya sahtekarlığın bu kadarına hiç şahit olmamıştır!

Çin zalimleri kendi elemanları vasıtasıyla otobüsleri bombalıyorlar; ardından da, din bilgisi olan, ama patlama ile yakından uzaktan hiç ilgisi olmayan masum Uygurları yakalayıp halka açık idam ediyorlar. İdamdan önce gerçekleri halka bağırmasınlar diye, onların küçük dillerini de kesiyorlar.

Çin “hak-adalet teröristi”dir. Hep yalan dolan propagandalar ile işini yürütmektedir.

Çin ancak doğru haber almanın teröristidir. Hep dünyayı aldatmıştır ve aldatmaktadır. Fakat nereye kadar?
 
 
 
  
  
 
 

Yorumlar - Yorum Yaz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

 23 nisan 1920

**SİTEMİZİN ANDROİD UYGULAMASI
Takvim
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret164316